Отборът на Манчестър Юнайтед се класира за груповата фаза на Шампионската лига, след като елиминира без особени затруднения Брюж. В мача-реванш възпитаниците на Луис ван Гаал се наложиха с гръмкото 4:0, а хеттрик направи Уейн Рууни. Четвъртият гол бе дело на Андер Ерера.

В първата среща „червените дяволи“ се наложиха с 3:1 и така след общ резултат 7:1 чакат съперниците си в групите на турнира на богатите.

Начало на головото шоу бе поставено в 20-ата минута. Уейн Рууни получи чудесно подаване от Депай и се разписа за 1:0. След почивката добра акция между Андер Ерера и Рууни завърши с гол на последния, който бе регистриран в 49-ата минута.

В 57-ата минута Хуан Мата комбинира умело с Рууни и така нападателят оформи своя хеттрик в срещата – 3:0.

В 63-ата минута новото попълнение на „дяволите“ Бастиан Швайнщайгер пусна пас към Андер Ерера, а той не сгреши – 4:0.

Малко преди края на мача англичаните пропуснаха възможност да увеличат аванса си. Хавиер Ернандес не успя да реализира дузпа.