Нападателят на Манчестър Юнайтед Робин ван Перси записа първи минути игра от февруари насам, след като взе участие в двубоя на младежкия тим срещу Лестър Сити.

Холандският национал контузи глезена си по време на загубата от Суонзи на 21 февруари, но вече е напълно възстановен и дори бе най пейката за "червените дяволи" при загубата от Челси през уикенда.

Ван Перси обаче не получи шанса да се изяви на "Олд Трафорд", но миналата вечер бе титуляр за младежите, като остана на терена до 62-та минута.

Нападателят се отличи с асистенция за единствения гол на своя тим, който донесе равенството 1:1. Централният защитник Джони Еванс също взе участие в двубоя, след като изтърпя наказанието си от 6 мача, което получи в началото на март. /БГНЕС