Оле-Гунар Солскяер изригна срещу хората, изготвили  програмата на Манчестър Юнайтед. В рамките на пет дни - от 9 до 13 май отборът трябва да изиграе три мача.

"Това е нечувано. Направено е от хора, които никога не са играли футбол на това ниво. Физически е невъзможно за играчите”, каза Солскяер.

Той не скри разочарованието си от загубата с 2:3 от Рома в реванша от полуфиналите за Лига Европа.

„Хубаво е да стигнем до финала. Играхме едно много добро полувреме на „Олд Трафорд“, което ни помогна. Разочарован съм от поражението, особено от начина, по който действахме през второто полувреме.

Резултатът можеше да бъде 8:6. Получи се странна игра. За щастие имаме един от най-добрите вратари в света. На финала сме и го очакваме с нетърпение", добави мениджърът на Манчестър Юнайтед.