Неизползваният резерва Кристиано Роналдо не успя да скрие емоциите си по време на унизителната загуба на Манчестър Юнайтед с 3:6 от местния съперник Манчестър Сити. Двубоят от 8-ия кръг на английската Висша лига се игра на „Етихад“.

Kаземиро, Люк Шоу, Фред, Антoни Марсиал и Виктор Линдельоф се появиха на терена като смени, за да се опитат да намалят разликата, докато петкратният носител на Златната топка Кристиано Роналдо остана на резервната скамейка.

Португалецът, който стартира само в един мач за Юнайтед през този сезон, бе седнал до бившия си съотборник в Реал Мадрид Каземиро през първото полувреме.

И след като Ерлинг Халанд вкара втория си гол в мача, реакцията на 37-годишния футболист при 0:3 беше уловена от една от телевизионните камери.

„По дяволите, трудно е за гледане“, написа един от феновете на тима на Twitter.

Португалският нападател явно не вярваше на това, на което става свидетел в неделя. След като стана ясно, че звездата на Манчестър Юнайтед няма да влезе дори като резерва през второто полувреме, Роналдо показа съвсем различно лице и изражение.