Манчестър Юнайтед преминава през деликатен период. След 4 мача без победа във всички турнири и редица вътрешни сътресения, както и на фона на нестихващите слухове за рокади на мениджърския пост, „червените дяволи“ постигнаха трудна победа с 3:2 при домакинството си на Нюкасъл от осмия кръг на Висшата лига.

Футболистите на Специалния инкасираха два гола до 10-ата минута, а началото обрата бе поставено в 70-ата минута от Хуан Мата.

Двамата мениджъри край тъчлинията – Жозе Моуриньо и Рафаел Бенитес – бяха особено експресивни по време на срещата на Театъра на мечтите. И двамата не щадиха нерви, а след успеха португалецът дори не се зарадва.

Може да видите някои от най-интересните кадри, които уловиха фотографите по време на сблъсъка на „Олд Трафорд“ в прикачената галерия!

Моуриньо: Не съм опирал пистолет в главата на никого, когато ми предлагаха договор

А как се променяше поведението на Жозе Моуриньо по време на двубоя, може да видите в следното видео: