Любомир Костов вкара гола за Марек при домакинското равенство 1:1 със Септември. Пред DIEMA SPORT той не скри разочарованието си от дъпуснатото попадение в края на мача, но призна, че гостите са били по-добрия отбор през втората част.

"През първото полувреме владеехме повече топката, създадохме доста положения и бяхме по-добрия отбор на терена. След почивката обаче картината се промени, най-вече защото не ни стигнаха силите.

Доволен съм, че отбелязах първия си гол за отбора, но ме е яд, че пак допуснахме да ни изравнят в последните минути.

У дома феновете винаги ни подкрепят и на тях се дължи това, че нямаме загуба на "Бончук". Продължаваме да вярваме, че можем да спечелим промоция за елита", обясни Костов.