Аднан Янузай бе една от малкото светлини в мрачния предишен сезон на Манчестър Юнайтед. В последствие белгиецът получи фланелката с номер 11 на Райън Гигс, но от началото на този сезон е в слаба форма, а привличането на играчи като Анхел Ди Мария и Фалкао ограничиха минутите му на терена.

Поради тази причина Янузай получи възможност да играе за отбора на Юнайтед до 21 години срещу Тотнъм, а талантът не разочарова.

Янузай бе най-добър на терена, създаде безкрайни проблеми на отбраната на „шпорите“, а само няколко минути преди края на мача откри резултата с уникално изпълнение на пряк свободен удар отдясно почти от тъча от малък ъгъл.

До края на мача все пак имаше време за още 2 гола. Нейтън Одува изравни почти веднага, преди Янузай да центрира от корнер за Том Торп, който реализира победното попадение за 2:1.